Kegel8.lt
+370 626 80500
9.00 - 16.00

Makšties atnaujinimas

Makšties atnaujinimas

Makšties atnaujinimo operacija atstato raumenų tonusą ir pašalina audinių perteklių. Ši procedūra tampa vis populiaresnė tarp gimdžiusių moterų.

Moters kūnas keičiasi po gimdymo ir senstant, tačiau natūralaus senėjimo padariniai neturėtų būti taisomi brangiomis operacijomis. Reguliariai atliekant Kėgelio pratimus bus pasiekti daug geresni rezultatai nei darant operaciją. Operacija nestiprina raumenų, todėl moteris tuo turėtų pasirūpinti tuo pati. Kai jaučiatės silpnos, tai ženklas, kad laikas stiprinti raumenis, todėl ir nusilpus dubens raumenims, pirmiausia reikėtų bandyti juos sustiprinti.

Kartais makščiai reikia atlikti rekonstrukcinę plastinę operaciją (jei reikia ištaisyti trūkumus ar deformaciją).

Terminas „vaginoplasty“ apima ir makšties audinių operacijas, ir esančius aplink makštį. Šias operacijas gali tekti atlikti po histerektomijos ar esant įgimtam defektui. Kartais operacija atliekama, jei moteriai pernelyg skausmingi lytiniai santykiai arba ji apskritai jų negali turėti dėl makšties defekto.

Tai yra fiziškai saugi, paprasta ir medicininiu požiūriu operacija, padedanti tiesiog sukurti naują makštį.

Silpni dubens raumenys įspėja ir apie gresiančius nemalonumus: dubens organų slinkimą, šlapimo ar išmatų nelaikymą.

Su Kegel8 produktais galite saugiai stiprinti dubens raumenis ir „atnaujinti“ makštį – stipresni pojūčiai lytinių santykių metu garantuoti!