Kegel8.lt
+370 626 80500
9.00 - 16.00

Intensyvesnis orgazmas

Intensyvesnis orgazmas

Ar žinojote, kad vaginalinis orgazmas yra susijęs su Jūsų dubens raumenų stiprumu? Nėštumas, gimdymas, menopauzė, svorio padidėjimas gali lemti Jūsų dubens raumenų susilpnėjimą. Deja, taip nutinka daugumai moterų, tačiau yra kai, kas, kas gali užkirsti tam kelią!

Dubens raumenys prilaiko maždaug 10 kilogramų svorio (ir dar daugiau nėštumo metu), todėl nieko nuostabaus, kad laikui bėgant raumenys nusilpsta ir išsitampo. Daug moterų net nežino, kaip gali sau padėti, atlikdamos Kėgelio pratimus, tačiau nauda tikrai didelė: galite ne tik išvengti dubens organų slinkimo (prolapso), šlapimo ar išmatų nelaikymo, bet ir pagerinti lytinę funkciją ir patirti stipresnį orgazmą.

Kiekvienai moteriai patartina į savo dienotvarkę įtraukti Kėgelio pratimus, tačiau turite būti užtikrintos, kad juos darote teisingai, priešingu atveju, tai neduos jokios naudos. Kad būtumėte tikros, jog mankštinatės teisingai, siūloma naudoti Kegel8 elektroninius treniruoklius, kurie mankština 90 % dubens raumenų, tuo tarpu įprasti Kėgelio pratimai mankština tik 40 % dubens raumenų, ir rezultatai pastebimi tik po 8-12 savaičių. Elektroniniai dubens treniruokliai ne tik taupo laiką, bet ir rezultatai pastebimi daug greičiau – jau po trijų savaičių.Apdovanokite save ir savo partnerį!