Kegel8.lt
+370 626 80500
9.00 - 16.00

Raumenų stiprumo skalė

Raumenų stiprumo skalė

Dubens raumenimis reikėtų susirūpinti ne tuomet, kai pajaučiate jų susilpnėjimo požymius, pavyzdžiui, šlapimo nelaikymą, tačiau jais reikėtų rūpintis visuomet. Stiprūs dubens organai užkerta kelią ligoms ir garantuoja gerą sveikatą. Deja, dar ne visos moterys suvokia dubens raumenų stiprinimo svarbą: kol nejaučiami jokie požymiai, atrodo, kad viskas gerai, ir jų stiprinti nereikia. Vis dėlto, nestiprinami dubens raumenys silpnėja, ir todėl galite turėti problemų ateityje.

Raumenų stiprumas skalėje žymimas nuo 1 iki 9 – nuo silpniausių iki pat stipriausių dubens raumenų. Kai žinote, kokiame lygyje esate Jūs, galite nustatyti, kaip dažnai ir ilgai jums reikėtų treniruotis.

Jūsų raumenų stiprumas skalėje 1-3

Nemanykite, kad Jūs esate tokia viena – pasaulyje yra daugybė moterų, turinčių tokią pat problemą. Jums reikėtų naudoti Kegel8 Biofeedback elektroninį dubens treniruoklį du kartus per dieną (ryte ir vakare). Taip pat darykite Kėgelio pratimus, kai randate laisvą minutę (pavyzdžiui, valantis dantis).

Jūsų raumenų stiprumas skalėje 4-6

Jūsų dubens raumenys nėra labai silpni, tačiau patartina juos stiprinti atliekant Kėgelio pratimus pačioms arba naudojant elektroninį dubens treniruoklį.

Jei naudojate elektroninį dubens treniruoklį, turėtumėte leisti raumenims pailsėti bent 8 valandas. Dažniau – ne visada yra geriau.

Jūsų raumenų stiprumas skalėje 7-8

Tai gali reikšti tik viena: Jūs labai stengėtės sustiprinti dubens raumenis, ir pastangos davė rezultatų. Vis dėlto, nors ir pasiekėte gerų rezultatų, reikėtų ir toliau mankštinti dubens raumenis, priešingu atveju – jie vėl susilpnės. Mankštinkitės bent 3 kartus per savaitę.

Jūsų raumenų stiprumas skalėje 9

Sveikiname! Jūsų dubens raumenys jau tikrai sustiprinti iki maksimumo. Vis dėlto, nors ir pasiekėte gerų rezultatų, reikėtų ir toliau mankštinti dubens raumenis, priešingu atveju – jie vėl susilpnės. Mankštinkitės bent 3 kartus per savaitę.