Kegel8.lt
+370 626 80500
9.00 - 16.00

Dubens raumenys: prieš gimdymą ir po jo

Dubens raumenys: prieš gimdymą ir po jo

Dubens dugnas sudarytas iš raumenų, raiščių, išsidėsčiusių nuo gaktos kaulo iki pat uodegikaulio. Raumenys yra šlapimo pūslės, gimdos ir žarnyno „ramsčiai“, padedantys išlaikyti šiuos organus tinkamoje padėtyje.

Susilpnėjus dubens raumenims, galimas šlapimo nelaikymas esant sresinėms situacijoms, čiaudint ar juokiantis, ir tai tikrai sukelia nemalonius pojūčius. Taip nutinka maždaug trečdaliui gimdžiusių moterų.

Kadangi nėštumo metu dubens raumenys gauna papildomą apkrovą, dėl to raumenys atlaisvėja, ir tai gali sukelti problemų. Raumenys išsitampo ir gimdymo metu, tačiau negalvokite, kad Cezario pjūvis padės to išvengti.

Kegel8 siūlo geriausią sprendimą gimdžiusioms moterims – elektroninius dubens treniruoklius.

Moterims, nėštumo metu stiprinusioms dubens raumenis, gimdymo procesas paprastai būna lengvesnis, tačiau ir po gimdymo nederėtų nustoti mankštinti dubens raumenis.

Kėgelio pratimai po gimdymo padės:

  • Užkirs kelią šlapimo nelaikymui.
  • Pagerins kraujo apytaką.
  • Sustiprins dubens raumenis ir grąžins jų ankstesnę formą.

Dažnai gimdžiusios moterys tvirtina, kad nebejaučia malonumo lytinių santykių metu. Taip nutinka dėl to, kad dubens raumenys susilpnėja ir išsitampo. Patartina atlikti Kėgelio pratimus, tačiau turite būti užtikrintos, kad juos atliekate teisingai. Rezultatus pastebėtumėte maždaug po 8 savaičių, tačiau Kegel8 siūlo greitesnę išeitį – elektroninius dubens treniruoklius, kuriuos naudodamos jau po 3 savaičių pastebėsite rezultatus.

Kegel8 siūlo platų prekių asortimentą, užtikrinantį, kad dubens raumenis stiprinsite greitai ir efektyviai. Kegel8 siūlo ne tik elektroninius treniruoklius, bet ir vaginalinius konusus ar svarmenis.