Kegel8.lt
+370 626 80500
9.00 - 16.00

Dubens raumenų sluoksniai

Dubens raumenų sluoksniai

Dubens dugno raumenis sudaro raumenų ir raiščių kompleksas, prilaikantis dubens organus. Dubens dugno raumenys sudaryti iš trijų pagrindinių sluoksnių:

Išorinis sluoksnis – prie įėjimo į makštį. Šio sluoksnio raumenys turi įtakos šlapimo laikymui ir lytinei funkcijai.

Urogenitalinė raumenų grupė atsakinga už šlapimo pūslės funkciją.

Vidiniai dubens raumenys – nuo gaktikaulio priekio iki pat uodegikaulio. Šis sluoksnis skirstomas į tris dalis: dubens stuburkaulį (iliococcygeus), gaktinį stuburgalį (pubococcygeus) ir tiesiosios žarnos (puborectalis) raumenis. Šis raumenų sluoksnis yra “atraminis” Jūsų dubens dugno organams. Kai raumenys yra silpni, dubens organai gali pasislinkti.

Nors Kėgelio pratimai žinomi jau nuo 1948 metų, dar ne visos moterys suvokia jų svarbą. Vis dėlto, ne visuomet Kėgelio pratimai atliekami teisingai. Kegel8 elektroniniai dubens treniruokliai mankština 90 % dubens raumenų, ir užtikrina, kad raumenys mankštinami teisingai, tuo tarpu įprasti Kėgelio pratimai mankština tik 40 % dubens raumenų, ir rezultatai pastebimi tik po 8-12 savaičių. Elektroniniai dubens treniruokliai ne tik taupo laiką, bet ir rezultatai pastebimi daug greičiau – jau po trijų savaičių. Taigi, ko Jūs laukiate?