Kegel8.lt
+370 626 80500
9.00 - 16.00

Prekės aprašymas


Mes esame oficialus gamintojo atstovas Lietuvoje, todėl Jūs bet kada gausite ne tik profesionalias konsultacijas renkantis treniruoklį, bet ir 2 m. treniruoklio garantinį aptarnavimą bei lietuviškas instrukcijas.

Kas yra Kegel8 Ultra 20 elektroninis dubens raumenų treniruoklis ir kam jis naudojamas?

Po išsamių medicininių tyrimų Kegel Ultra 20 yra naujausia populiariausio pasaulyje elektroninio dubens raumenų treniruoklio versija su 20 medicininiais tyrimais patvirtintų programų, kuriomis siekiama užkirsti kelią ir atsikratyti visos eilės problemų susijusių su nusilpusiais dubens raumenimis.

Kegel8 Ultra 20 yra revoliucinis produktas su medicininiais tyrimais patvirtintomis treniruočių programomis, kurios skirtos stiprinti ir atstatyti nusilpusius dubens raumenis. Kegel8 Ultra 20 pagal pasirinktą treniruotę konkrečiai problemai mankština raumenis reikiamu diapazonu ir stiprumu. NICE (Nationalinis Sveikatos ir Klinikinių kompetencijų institutas) dubens raumenų pratimus rekomenduoja kaip pirminę silpnų dubens raumenų profilaktiką ir būtent Kegel8 Ultra 20 treniruoklis turi net 20 tam pritaikytų programų, kurios padės kovoti su inkontinencija, prolapsu, dubens skausmais, mankštinti dubens raumenis.

Kodėl aš turėčiau naudoti Kegel8 Ultra 20?

 Kegel8 Ultra 20 programos yra pagrįstos medicininiais tyrimais ir sukurtos taip, kad padėtų atsikratyti inkontinencijos, intymių pojūčių susilpnėjimo, prolapso, dubens skausmų ir dar daugiau.

Visos šios nemalonios būsenos yra sukeltos ne ko kito, kaip silpnų dubens raumenų, o Kegel8 Ultra 20 yra vienas efektyviausių būdų greitai atgauti kontrolę, ir tapti stiprioms ir sveikoms iš vidaus. Jis efektyviai ir saugiai stiprina raumenis.

Kuo Kegel8 Ultra 20 išsiskiria iš visų kitų treniruoklių? Pirmiausia kartu Jūs įsigyjate unikalų auksuotą Elektrodą be Nikelio, todėl jis tinka ir labai alergiškiems žmonėms, kurie turi bet kokių alergijų, be to, šis prietaisas gali būti naudojamas su išoriniais elektrodais, jei nenorima ar negalima naudoti vaginalinių kaiščių. Būtent dėl naudojimo su elektrodais Kegel8 Ultra 20 yra idealus mėnesinių skausmo malšinimui, vaginizmo ar įsitempusių raumenų profilaktikai. Be to, su trimis elektrodais Kegel8 Ultra 20 gali būti naudojamas Dirglios šlapimo pūslės profilaktikai, elektrodus dedant ant kulkšnies – dar kitaip žinoma kaip tribialinio nervo stimuliavimas.

Kegel8 Ultra 20 išsprendžia klausimą, kurį treniruoklį rinktis – šiame prietaise programos visoms reikiamoms dubens raumenų treniruotėms.

Naudojant kamuoliukus ar kitas priemones gali būti sunku teisingai treniruoti ar treniruoti reikiamus raumenis, o rezultato laukti reikia ilgai. Naudojant Kegel8 Ultra 20 vos 12 savaičių, jūs būsite tiesiame kelyje į stiprius, sveikus dubens raumenis ir visus jų privalumus.

Kegel8 Ultra 20 yra IIA Klasės medicininis prietaisas, kuris CE patvirtintas ir mediciniškai ištirtas. Jis sukurtas naudoti moterims namie. Rekomenduojama zondus keisti, kas 1-3 mėnėsius. Jų susidėvėjimas priklauso nuo srovės intensyvumo, priežiūros, treniruočių intensyvumo. Nerekomenduojama zondo naudoti daugiau nei metus. Zondams suteikiama 14 dienų gamyklinio broko garantija.

Kokias programas turi Kegel8 Ultra 20?

1. Jautrumo testas;
2. Jautrumo testas pažengusiems;
3. Dubens raumenų treniruotė I;
4. Dubens raumenų treniruotė II;
5. Dubens raumenų treniruotė III;
6. Intymių pojūčių jautrumo stiprinimas;
7. Ištvermės stiprinimas;
8. Jautrumo stiprinimas;
9. Dirgli šlapimo pūslė;
10. Įtampos šlapimo nelaikymas I;
11. Įtampos šlapimo nelaikymas II;
13. Funkcinė treniruotė inkontinencijai;
14. Ankstyvas Prolapsas;
15. Moderuojamas Prolapsas;
16. Fekalijų nelaikymas I;
17. Fekalijų nelaikymas II;
18. Skausmo malšinimas;
19. Cirkuliacijos gerinimas;
20. Raumenų atpalaidavimas.

Papildoma informacija:

Rekomenduojama kenčiantiems nuo: Bet kokios inkontinencijos, silpnos šlapimo pūslės, prolapso, silpnų dubens raumenų, gimdžiusioms, praradusioms ar susilpnėjus intymiems pojūčiams;
Galima naudoti su: vaginaliniu kaiščiu (pridedamas), analiniu kaiščiu, elektrodais
Negalima naudoti: besilaukiant, esant nenustatytam skausmui, įtariamam uždegimui, turint širdies stimuliatorių, esant odos, makšties, ar tiesiosios žarnos pažeidimams ar sutrikimams, kurių  priežastis nenustatyta;
Pakuotėje rasite: Prietaisą, 9v bateriją, laidą kaiščio ir prietaiso sujungimui, kaištį be nikelio, naudojimosi instrunkcijas. 
Garantija: gamintojo suteikiama 2 metų garantija prietaisui. 2 savaičių zondui ir elektrodams.
Sertifikatai: 
 CE,  Grade IIa Medical Device,  ISO9001-2000, ISO13485-2003
Instrukcijos: Prašome spausti čia>

Mokslinių tyrimų ir rekomendacijų šaltiniai:

[1] http://www.nice.org.uk/nicemedia/pdf/word/CG40ung1006.pdf (Page 6) 
[2] Siegel et al., (1997), Pelvic floor electrical stimulation for the treatment of urge and mixed urinary incontinence in women. 
[3] Bo et al., (1999), Single blind, randomised controlled trial of pelvic floor exercises, electrical stimulation, vaginal cones and no treatment in management of genuine stress incontinence in women. 
[4] Moore et al., (1997) Combined Neuromuscular Electrical Stimulation and Transcutaneous Electrical Nerve Stimulation for treatment of chronic back pain: a double-blind, repeated measures comparison 
[5] Smith (1996), Intravaginal stimulation randomized trial 
[6] Rivalda et al., (2009) Biofeedback, electrical stimulation, pelvic floor muscle exercises: a combined rehabilitative approach for sexual dysfunction associated with urinary incontinence 
[7] Wang et al., (2004), Single-blind, randomized trial of pelvic floor muscle training, biofeedback-assisted pelvic floor muscle training, and electrical stimulation in the management of overactive bladder. 
[8] Jeyaseelan et al., (2005), An evaluation of a new pattern of electrical stimulation as a treatment for urinary stress incontinence: a randomized, double-blind, controlled trial 
[9] Dumolin et al., (2004), Physiotherapy for persistent postnatal stress urinary incontinence: a randomized controlled trial. 
[10] Norton et al., (2006), Randomized, controlled trial of anal electrical stimulation for faecal incontinence

Kada negalima naudoti elektroninių treniruoklių (nebent gydytojas liepia priešingai):
> Nėštumo metu;
> Turint širdies stabilizatorių;
> Kenčiant nuo bet kokios formos navikinių susirgimų.


Klientų atsiliepimai (27)

Vertinimas:

Naudingas, rekomendavo gydytoja reabilitogė, nenusivyliau

Agnė Kovo 3, 08:44

Vertinimas:

FANTASTIKA ,

Nenurodytas Kovo 2, 15:03

Vertinimas:

labai veiksmingas treniruoklis, po gimdymo pradėjus naudoti nemalonios situacijos dėl pratekėjimo baigėsi po mėnesio naudojimo, tęsiu toliau pagal programą

Augustė Vasario 28, 11:16

Vertinimas:

pirmą kartą šlapimo nelaikymas baigės po mėnesio, bet paskui atsinaujino vėl po pusmečio. Tada jau padariau pilną programą ir darau pilną kasmet - bėdos negrįžta. Treniruoklį turiu 5 metus

Odeta 2022-10-21

Vertinimas:

Tikrai geras daiktas, nesigailiu nusipirkusi super veikia ✌️?

Liepa 2022-08-25

Vertinimas:

Šlapimo nelaikymo neliko per 3 savaites

Anželika 2022-02-07

Vertinimas:

Šlapimo nelaikymas praėj per 3 savaites, tačiau vistiek toliau treniruojuosi. Ačiū

Raminta 2021-11-17

Vertinimas:

puikus, kiekvieno išleisto euro vertas daiktas

Odeta 2021-04-01

Vertinimas:

būtų gerai,jei kas praktiškai pamokytų naudotis dubens treniruokliu

jolanta ,gal kas galėtų pamokyti kaip naudotis dub 2020-10-11

Vertinimas:

Labai gaila, kad apie šiuos prietaisus nežinojau anksčiau, nes jau ne pirmus metus jaučiu, jog nusilpę, krentantys raumenys, makštis.... per 3 mėnesius mankštų visiškai išnyko visi tempimo žemyn jausmai, tiesiog labai esu patenkinta pačiu aparatu, treniruokliu ir pasikartosiu... kodėl apie tai nežinojau anksčiau....

Agnė P. 2020-06-23

Palikite atsiliepimą

Dažnai kyla klausimas, kurį Kegel8 treniruoklį Jums rinktis?

Jei esate vyras - tik specialiai vyrams sukurtą Kegel8 V

Jei esate moteris:
dažnai mūsų klausia, ką rinktis - kamuoliukus/konusus ar treniruoklį su impulsu. Visada pirmiausia užduodame klausimą - ar Jūs mankštinsitės reguliariai ir skirdama visą savo dėmesį? Jei taip, gerų rezultatų pasieksite ir su mūsų specialiai sukurtais konusais, kurie parodo ar mankštinatės teisingai ar ne.

Jei neturite tiek laiko, kad galėtumėte kasdien 3 mėnesius po pusvalandį atsitraukti nuo savo veiklos - rinkitės elektroninį Dubens dugno raumenų treniruoklį Kegel8, kurį jums tereikės įjungti, o visą darbą jis padarys pats.

Vadovaukitės šia lentele:

MOTERIMS VYRAMS
Silpnesni treniruokliai Stipresnis treniruoklis

> Esu negimdžiusi arba gimdžiusi be didelių komplikacijų;

> Man iki 45 m.;

> Noriu atgauti formą ir sustiprinti dubens dugno raumenis;

> Noriu sumažinti dubens dugno raumenų skausmus ir įtampą;

> Noriu sustiprinti lytinių pojūčių funkciją;

> Mane vargina šlapimo nelaikymas;

> Man nėra nustatytas prolapsas (dubens dugno raumenų slinkimas);

> Esu gimdžiusi su komplikacijomis;

> Man virš 45 m.;

> Noriu atgauti formą ir sustiprinti dubens dugno raumenis;

> Noriu sumažinti dubens dugno raumenų skausmus ir įtampą;

> Noriu sustiprinti lytinių pojūčių funkciją;

> Mane vargina šlapimo ar išmatų nelaikymas;

> Man yra nustatytas prolapsas (dubens dugno raumenų slinkimas);

> Kegel8 V treniruolis skirtas stiprinti dubens dugno raumenis po įvairių urologinių operacijų;

> Jei vargina priešlaikinė ejakuliacija;

> Jei yra susilpnėjusi erekcija;

> Jei vargina šlapimo, išmatų ar dujų nelaikymas;

> Jei gydytojas rekomendavo Kegelio pratimus;

> Jei sumažėję lytiniai pojūčiai.

> Konusai (ne elektroninis)

> Kegel8 Tight&Tone

> Kegel8 Ultra 20 > Kegel8 V