Kegel8.lt
+370 626 80500
9.00 - 16.00

Įtampos šlapimo nelaikymas

Įtampos šlapimo nelaikymas

Su šlapimo nelaikymu susiduria begalė moterų, gaila, kad visos laiko tai paslaptyje, kol nebūna per vėlu. Viena iš šlapimo nelaikymo rūšių - įtampos šlapimo nelaikymas. Jis gali pasireikšti kasdieninėse situacijose: kosėjant, čiaudint, juokiantis ar sportuojant. Dėl silpnų dubens raumenų šlapimas tiesiog išteka iš šlapimo pūslės palikdamas mums nemalonią savijautą. Net jei pastebėjote kelis lašelius šlapimo, būtina imtis priemonių, nes tai signalas, kad nieko nedarant susidursite su vis didesniais kiekiais nevalingai ištekančio šlapimo.

Pagrindiniai veiksniai lemiantys įtampos šlapimo nelaikymą:

  • Nėštumas ir gimdymas;
  • Menopauzė, antsvoris;
  • Vaistų vartojimas (kai kurie jų skatina šlapimo išsiskyrimą);
  • Rūkymas;
  • Estrogenų trūkumas;

Kaip su tuo kovoti?

Kėgelio pratimai – jie padės sustiprinti dubens dugno raumenis ir kontroliuoti šlapimo pūslę. Ypač jie reikalingi vos tik pastebėjus šią problemą. Yra daugybė būdų ir priemonių atlikti šiuos pratimus, tačiau jei norite būti tikros, kad viską darote teisingai, rekomenduojame Kegel8 vaginalinius konusus, kurie plačiai naudojami fizioterpiautų gydyti šį sutrikimą arba jei norite greičiau pasiekti rezultatą ir atsikratyti šios problemos rekomenduojame elektroninius dubens raumenų treniruoklius Kegel8.

Makšties žiedas (pesaras) – jis įterpiamas į makštį prie šlapimo pūslės kaklelio ir šlaplės. Vistiek būtina stiprinti dubens dugno raumenis.

Receptiniai vaistai – kai kurie vaistai gali išgydyti hiperaktyvią šlapimo pūslę. Vis dėlto, šie vaistai gali būti skiriami ne visiems žmonėms, ir turi šalutinį poveikį: burnos džiūvimas, nuovargis, regėjimo pablogėjimas, vidurių užkietėjimas. Nepaisant to, būtina stiprinti dubens dugno raumenis.

Chirurginė operacija - paskyrus gydytojui.

Nesvarbu, kokį gydymą Jums paskyrė gydytojas, problema neišsispręs jei nebus treniruojami dubens dugno raumenys. Net ir sustabdžius chirurginiu būdu bus vistiek būtina praėjus kažkiek laiko pradėti rūpintis ir stiprinti dubends dugno raumenis, kad problema nesikartų. Čia Kegel8  bus ištikimas Jūsų palydovas ir draugas!