Kegel8.lt
+370 626 80500
9.00 - 16.00

Pagerinkite lytinius santykius

Pagerinkite lytinius santykius

Kai dubens raumenys stiprūs, jaučiate didesnį malonumą lytinių santykių metu. Tai gali užtikrinti net stipresnį orgazmą! Stiprūs dubens raumenys užtikrina didesnį malonumą ne tik Jums, bet ir partneriui. Bene geriausias būdas stiprinti dubens raumenis – naudoti Kegel8 elektroninius dubens treniruoklius.

  • Skirkite 10-20 minučių per dieną, ir jau po 3 savaičių pajausite, kad lytiniai santykiai teikia didesnį malonumą. Tai pastebės ir Jūsų partneris.
  • Patirsite stipresnį orgazmą.
  • Labai paprasta naudoti.
  • Dubens raumenysgali būti treniruojami tol, kol Jūs skaitote knygą ar žiūrite televizorių.

Niekam nėra paslaptis, kad tvirtesnės makšties sienelės užtikrina malonesnius lytinius santykius. Sienelės tvirtėja mankštinant dubens raumenis. Kartais dubens raumenų struktūra pažeidžiama po gimdymo, senstant.

Moterys, kurių silpni dubens raumenys, dažnai skundžiasi, kad nepatiria malonumo lytinių santykių metu, ir dažnai bando nuo jų išsisukti. Turbūt dauguma sutiks, kad seksas yra svarbi santykių dalis, todėl jis turėtų teikti malonumą abiems. Tačiau, ką daryti, jei taip nėra? Kegel8 siūlo bene geriausią pasirinkimą – Kegel8 elektroninius dubens treniruoklius, kurie padės sustiprinti dubens raumenis ir mėgautis lytiniu gyvenimu.

Visai neseniai Švedijoje buvo atliktas tyrimas, kurio metu apklaustos moterys, nepatiriančios malonumo lytinių santykių metu:

43 % jų teigė, kad turi problemų šlapinantis (jaučia skausmą ar nelaiko šlapimo);

27 % teigė, kad niekada nepatiria orgazmo;

49 % buvo susirūpinusios dėl šlapimo tekėjimo sekso metu.