Kegel8.lt
+370 626 80500
9.00 - 16.00

Dubens raumenų stiprinimas

Dubens raumenų stiprinimas

Dubens raumenų pratimai, kitaip vadinami Kėgelio pratimais, skirti dubens dugno raumenims stiprinti, pagerinti lytinę funkciją, išspręsti šlapimo bei išmatų nelaikymo problemas, bei užkirsti kelią dubens raumenų slinkimui (prolapsui). Nors Kėgelio pratimai yra gana paprasti, tačiau ne visuomet randame tam laiko, o juos derėtų atlikti reguliariai. „Kegel8“ siūlo sprendimą:

  • Elektroninį dubens raumenų stiprinimą.
  • Laiką taupančius dubens treniruoklius.
  • Tinkamos programos pritaikymą.
  • Pastebimus rezultatus jau po kelių savaičių.

Kėgelio pratimai buvo pavadinti Arnoldo Kėgelio (Arnold Kegel) garbei, kuris sukūrė pratimus dubens raumenų stiprinimui. Šiandien Kėgelio pratimai dažnai taikomi esant šlapimo pūslės nelaikymui ar dubens raumenų slinkimui (prolapsui).

Kėgelio pratimai:

1 žingsnis: Įtempimas

Įtempkite dubens raumenis, palaikykite 5 sekundes ir atpalaiduokite. Pakartokite 5 kartus.

2 žingsnis: Sutraukimai

Įtempkite dubens raumenis, palaikykite 2 sekundes, ir staigiai atpalaiduokite. Pakartokite 5 kartus.

3 žingsnis: Pakaitiniai pratimai

Pratimus atlikite 5 minutes. Darykite juos pakaitomis (1 žingsnis, tada – 2 žingsnis...)

Šiuos pratimus reikėtų atlikti 3 kartus per dieną, ir rezultatus pastebėtumėte po 8-20 savaičių. Vis dėlto, turite būti užtikrintos, kad pratimus atliekate teisingai. Kartais moterys mano, kad mankština dubens raumenis, tačiau iš tiesų – tik sėdmenis.

Bet... Juk turėtų būti greitesnis būdas ir patikimesnis būdas sustiprinti dubens raumenis? Žinoma!

Naujos kartos elektroniniai dubens treniruokliai (pavyzdžiui, „Kegel8 Tight & Tone“ar „Kegel8 Ultra“) padeda daug greičiau sustiprinti raumenis. Užtruksite kelias minutes per dieną, o rezultatus pastebėsite jau po 3-4 savaičių. Naudojant šiuos treniruoklius, būsite užtikrintos, kad viską atliekate teisingai. „Kegel8“ elektroniniai treniruokliai siunčia raumenims impulsus, ir dėl to jie susitraukia, todėl praktiškai nieko nereikia daryti pačioms.

Kegel8“ elektroniniai dubens treniruokliai mankština 90 procentų dubens raumenų, o atliekant Kėgelio pratimus savarankiškai – apie 40 procentų. Taigi, pasvarstykite, galbūt verta investuoti?