Kegel8.lt
+370 626 80500
9.00 - 16.00

Skirtingų svorių vaginaliniai kamuoliukai - treniruočių sistema

Vertinimas:
Kaina Jums: 79.00

Prekės aprašymas


Su šiuo produktu Jūs gausite išsamią treniruočių instrukciją sudarytą fizioterapeutų, kad būtų pasiekti geriausi rezultatai.

Trumpas aprašymas:

  • Vaginaliniai kamuoliukai - konusai padeda 70 procentų visų pacienčių kenčiančių nuo šlapimo nelaikymo (šaltinis).
  • Trys skirtingi dydžiai – skirtingiems poreikiams.
  • Unikalus indikatorius užtikrins teisingą naudojimą.
  • Pagaminta iš saugaus silikono.
  • Pridedamas unikalus treniruočių planas.

Kas yra Kegel8 vaginaliniai kamuoliukai-konusai ir kaip juos naudoti?

Tai – vaginaliniai konusai, skirti dubens dugno raumenų stiprinimui ir pažangioms Kegel mankštoms. Juos labai paprasta naudoti, o specialus indikatorius užtikrins, kad konusus naudojate teisingai. Naudodamos juos ir atlikdamos dubens dugno raumenų pratimus daug greičiau pasieksite norimą rezultatą, t.y. sustiprinsite dubens dugno raumenis.

Kodėl reikėtų rinktis būtent Kegel8 vaginalinius kamuoliukus-konusus?

Jei ieškote priemonių, kurių veiksmingumas patvirtintas medikų, tuomet šis pasirinkimas – kaip tik  Jums.  Specialus indikatorius užtikrins teisingą produkto naudojimą, ir Jums nereikės nerimauti, kaip juos ištraukti iš makšties. Kegel8 vaginaliniai konusai padės Jums atstatyti dubens dugno raumenų tonusą bei padės efektyviai sustiprinti raumenis.  Pradėkite mankštintis su didžiausiu konusu, o vėliau pereikite prie mažesnių. Medikai įrodė, kad vaginaliniai konusai padeda 70 procentų visų pacienčių.

Kartu su Kegel8 vaginaliniais konusais gausite kartu su fizioterapeutais sudarytą specialų mankštos planą, kad rezultatų pasiektumėte dar greičiau namų sąlygomis.

Pastaba: kai kuriais atvejais vaginaliniai konusai gali netikti turinčioms prolapsą. Jei abejojate dėl vaginalinių konusų pasirinkimo, rekomenduojame pasitarti su gydytoju.

Bendra informacija:

Gamintojas: Kegel8

Rekomenduojama: norinčioms sustiprinti dubens raumenis, pagerinti lytinius santykius, moterims po gimdymo, nelaikančioms šlapimo.

Komplekte: didelis rožinis 24g rutuliukas, vidutinio dydžio 37 g rutuliukas ir 48 g mažas rutuliukas, 12 savaičių mankštos planas.

Skersmuo: 27, 29 ir 32 mm

Garantija: 3 mėn

Svoris: 0, 260 kg

Kegel8 vaginalinių konusų negalima naudoti:

Iškart po lytinių santykių

Nėštumo metu

Naudojant makšties diafragmą

Jei kenčiate nuo makšties prolapso

Menstruacijų metų

Jei sergate makšties ar šlapimo takų infekcijomis.


Klientų atsiliepimai (8)

Vertinimas:

aišku norėčiau, kad turėčiau pinigų elektroniniui treniruokliui, nes su konusais vistiek reikia dirbti, bet palyginus su kamuoliukais tai rezultatas daug geresnis. Tikiuosi, kad nepavargsiu ir neprarasiu valios, nes rezultatai man patinka

Neringa. Kaunas 2015-12-15

Vertinimas:

puiku puiku puiku! vargau vargau su kamuoliukais, su siais daikciukais daug efektyviau

Alina 2014-09-02

Vertinimas:

mankštinuosi jau puse metu ir nenoriu sustot, stengiuosi kiekviena diena pasimankstinti, nes ne uz ka nebenoreciau, kad griztu tas nemalonus jausmas, kai pajunti nepageidaujama dregnuma

Eleonora B., Radviliškis 2014-03-24

Vertinimas:

Esu trijų vaikų mamytė. Man gydytojas patarė naudoti vaginalinius konusus, ir, kadangi pasitikiu juo, iškart nusipirkau iš Kegel8. Pradėjau daryti mankštas. Nors maniau, kad mano dubens raumenys pakankamai stiprūs, tačiau dabar manau, kad taip tikrai nebuvo :) Man tikrai pavyko juos sustiprinti, na, o ką galėčiau pasakyti apie pačias mankštas – man jas savotiškai net įdomu daryti. Tai tikrai nėra varginantis užsiėmimas.

Laiminga Mamytė 2014-02-25

Vertinimas:

gera priemone, rekomenduoju visoms

vir75 2014-01-02

Vertinimas:

Pritariu Aldonai, tikrai sunku, bet užtat rezultatas daug geresnis nei su kamuoliukais, su kamuoliukais vargau vargau, o cia nors sunku, bet bent jau nebuna tiek daug nepageidaujamu nutekejimu

Skaiva 2013-12-11

Vertinimas:

sunku treniruotis, kol teisingai ismoksti, labai gerai, kad yra issami instrukcija, beje, mano problemos ussitvarke

Aldona 2013-09-28

Vertinimas:

pratimus jau darau pora menesiu, leidau sau pereiti i sunkesni lygi ir pakeiciau konusus nuo didziausio, dabar islaikau ir maziausia. Slapimo nelaikymo problema sprendziasi. Gaila, kad dar nesutaupiau ant elektroninio jusu treniruoklio, manau butu buve greiciau

ramutė 2013-08-15

Palikite atsiliepimą