Kegel8.lt
+370 626 80500
9.00 - 16.00

Kegelio pratimai vyrams

Kegelio pratimai vyrams

Ar žinojote, kad dubens dugnas - itin svarbi kiekvieno vyro kūno dalis? Dubens dugnas – tai plati raumenų juosta, kuri driekiasi nuo vieno klubo iki kito, nuo gaktikaulio priekyje iki uodegikaulio nugaroje. Ši raumenų juosta prilaiko jūsų šlapimo pūslę ir žarnas, atlieka labai svarbų vaidmenį kontroliuojant šlapimo pūslės veiklą, erekcijos funkcijas ir žarnyno sveikatą. Geriausias būdas išlaikyti tvirtus dubens dugno raumenis - reguliariai atlikti jiems skirtus pratimus. Dubens dugnas, kaip ir kiti kūno raumenys, netreniruojamas nusilpsta.

Kaip vyrams atlikti Kegelio pratimus?

Visų pirma raskite reikiamus raumenis:

1. Patogiai atsisėskite arba atsigulkite. Atpalaiduokite šlaunis, dubens, pilvo preso raumenis.

2. Įtempkite raumenis aplink išangę, tarsi mėgintumėte sulaikyti išeinančias dujas, o tada atsipalaiduokite. Pasistenkite pratimo metu nesutraukti sėdmenų raumenų.

3. Dabar įsivaizduokite, kad šlapinatės. Sutraukite raumenis, lyg norėtumėte sulaikyti šlapimą. O tada ir vėl atsipalaiduokite.

Patarimas: Pasitikrinti, ar įtempiate reikiamus raumenis, galite uždėję pirštų galiukus ant odos už kapšelio. Jei įtempiate reikiamus raumenis, jausite, kaip jie pakyla nuo pirštų kaskart atliekant įtempimą, o atsipalaidavus nusileidžia.

Dabar, kai radote tuos raumenis, kurių reikia, pats metas juos patreniruoti!

Dubens dugne yra dviejų tipų raumenų skaidulos. Vienos jų vadinamos lėtosiomis, jų funkcija – nuolat palaikyti raumenis tonuse, net tuo metu, kai jūs miegate. Greitosios raumenų skaidulos aktyvuojamos akimirksniu, tada, kai jų prireikia – pavyzdžiui, jums čiaudint, kosint, bėgant. Norint išlaikyti sveikus dubens dugno organus ir išvengti šlapimo nelaikymo, svarbu treniruoti abiejų tipų raumenis.

Lėtųjų pilvo raumenų treniruotė

1. Prisimenate, kaip randami reikiami raumenys? Įtempkite juos lėtai, tiek, kiek galite. Turėtumėte jausti, tarsi keltumėte juos aukštyn.

2. Palaikykite taip įtemptus raumenis keletą sekundžių, nepamirškite tuo metu giliai kvėpuoti.

3. Lėtai atpalaiduokite raumenis, 10 sekundžių pailsėkite.

4. Pakartokite pratimą 10 kartų.

Patarimas: Nesijaudinkite, jei jums nepavyksta suspausti ir pakelti raumenų iš karto dešimčiai sekundžių. Jums tai pavyks kai šiek tiek daugiau sustiprinsite savo raumenis.

Greitųjų dubens dugno raumenų pratimai.

1. Pakartokite tą patį suspaudimo ir pakėlimo pratimą, kaip aprašytas aukščiau. Tik šį kartą pamėginkite įtempti ir atleisti raumenis kiek įmanoma spartesniu tempu.

2. Sulaikykite įtemptus raumenis dešimčiai sekundžių, tada atleiskite.

3. Atlikite pratimą 10 kartų, kuo trumpesniais intervalais tarp suspaudimų.

Patarimas: Kad pasiektumėte geriausių rezultatų, šiuos pratimus turėtumėte atlikti kasdien, po 3-6 kartus per dieną. Juos galima atlikti bet kuriuo metu: prausiantis, važiuojant automobiliu, sėdint prie kompiuterio.

„Kegel8 V For Men“ perima sunkiausią pratimų dalį

Ne paslaptis: prisiminti, kad reikia mankštinti dubens raumenis kasdien, nelengva. Dar sunkiau atlikti pratimus taisyklingai, kaskart įtempiant reikiamus raumenis. Štai kam reikalingas „Kegel8 V For Men“. „Kegel8 V For Men“ yra vienintelis kliniškai patikrintas dubens dugno raumenų treniruoklis, sukurtas specialiai vyrams. Jo paskirtis - perimti iš Kegelio pratimų sunkiausiąją dalį. „Kegel8 V For Men“ – revoliucinis atradimas, padedantis dirbti ir su lėtaisiais, ir su greitaisiais dubens dugno raumenimis po keletą minučių per dieną. Programos sukurtos specialiai dirbti su konkrečiomis raumenų grupėmis. Taigi perimkite kontrolę kartu su „Kegel8 V For Men“!