Kegel8.lt
+370 626 80500
9.00 - 16.00

Ramunė: baimės prieš naudojant elektrotreniruoklį

Ramunė: baimės prieš naudojant elektrotreniruoklį

Sveiki, aš esu Ramunė ir prieš pora mėnesių įsigijau Kegel8 elektroninį treniruoklių, tad noriu pasidalinti savo baimėmis, su kuriomis manau susiduria ir kitos moterys. Kadangi man pačiai Kegel8 treniruoklis padeda, tikiuosi, kad ir kitoms moterims jis bus naudingas.

1. Nelabai supratau, ko tikėtis iš tų "elektrinių impulsų"...

Paprasčiausia susipažinti su impulsu tai įjungti impulsą 2-5 mA stiprumu (pradėkit nuo 2) ir paimti zondą į ranką. Pastebėsite, kad jei paimsite tik vieną elektrodą - nejausite jokio impulso, tačiau jei apčiuopsite abu, pajusite tvinkčiojimą.

Kai paskaičiau, jog kai kurios treniruotės vykdomos 30 mA stiprumu, buvau labai nustebusi, nes jau 2mA stiprumo impulsai rankoje man jaučiasi, tačiau... "ten apačioje" impulsus pradėjau jausti tik nuo 20 mA.

2. Ar impulsai skausmingi ir kaip jų nepadauginti?

Na naudoju treniruoklį jau 2 mėnesius ir man jie sakyčiau labiau malonūs negu skausmingi, o ypač, kai jaučiu, jog man padeda, tačiau iš pradžių buvo labai baisu, todėl pabandžiau didinti ir mažinti impulsus dar neįsidėjusi zondo, o kai įsidėjau ramiai didinau po vieną mA. Impulso stiprumas didinamas (+), o mažinamas (-) ženkliukais, todėl po truputį galima didinti.

Tik reikia atkreipti dėmesį, kad kiekvienoje programoje yra fazės, mA didėja, paskui staiga nukrenta iki 0,  tad nepulkite spaudinėti + ženkliuko, nes impulsas niekur nedingo, treniruoklis tiesiog leidžia Jums pailsėti, o paskui kai impulsas vėl atsistato, galite jį didinti.

Jau pirmą savaitę pradėjusi nuo 25 mA, pastiprinau impulsus iki 42 mA, nes tiesiog kuo geriau pažįsti impulsuos tuo didesnę jų naudą jauti. Tik rekomenduoju nepadauginti - neturite jausti skausmo ar diskomforto.

3. Kur aš treniruosiuosi? Kaip tam atrasiu laiko?

Tikriausiai šis klausimas mane kamavo dar nepaėmus treniruoklio į rankas. Atrodo diena pilna darbų, laiko nėra, tai kur aš dėsiuosi su tokiu treniruotės tipu. Na, ačiū Dievui, kad ši abejonė nepaskatino manęs daryti tiesiog nieko, nes dabar jaučiu palengvėjimą, rečiau prateka šlapimas, mažiau išleidžiu įklotams, o kur jau tai, kad tiesiog jaučiuosi moteriškesnė ir labiau savimi pasitikinti. O mankšta ši praktiškai neatitraukia nuo dienos darbų - pasiimi į rankas žurnalą - įsidedi treniruoklį, žiūri televizorių - įsidedi treniruoklį, nekalbu apie tas, kurios iš principo skiria laiko knygų skaitymui ar naujienų peržvelgimui internete - tai idealus laikas vienu šūviu nušauti du zuikius!

Treniruoklis visiškai neskleidžia jokio garso, jį galima patogiai prisitvirtinti prie kelnių krašto, užsidedu ilgesnį megstuką ir niekas net neįtaria, kad stiprinu dubens dugno raumenis.

Tad tikiuosi Jums pasidalinimas mano mintimis padės, nes nelaikyti šlapimo yra tikrai didžiulis diskomfortas, ir jai jau galite sau ką nors leisti - tai malonumą jo atsikratyti.

Pagarbiai, Ramunė.