Kegel8.lt
+370 626 80500
9.00 - 16.00

Kegel8 TENS gimdymo aparatas + dubens raumenų treniruoklis

Vertinimas:
149.00 Kaina Jums: 119.00
Šiuo metu prekės neturime. Pranešti, kai bus?

Prekės aprašymas


Trumpas aprašymas:

1. Jūsų pagalbininkas visose trijose stadijose: pasiruošime nėštumui, gimdyme bei pogimdybiniame atsistatyme;

2. Sujungia Kegel8 treniruoklių funkcijas ir TENS;

3. Padeda sutvirtinti dubens raumenis prieš nėštumą;

4. Efektyviai mažina gimdymo skausmą TENS principu;

5. Sutvirtina dubens dugno raumenis prieš nėštumą ir padeda atstatyti po gimdymo.

Aprašymas:

1 iš 4 moterų kenčia nuo inkontinencijos (šlapimo nelaikymo) po gimdymo, o 1 iš 10 kentėjusių nuo šlapimo nelaikymo gali susidurti su išmatų nelaikymu. Tačiau apie tai niekas Jums nesakė?

Statistikos nenori girdėti nei viena moteris, tačiau liūdnas faktas, kad naujos gyvybės sukūrimo džiaugsmą gali aptemdyti nemalonūs pojūčiai po gimdymo. Tai kaipgi pasirūpinti savo kūnu taip, kad jis ne tik būtų tvirtas ir pasiruošęs išnešioti kūdikį, bet ir turėtumėte galimybę atgauti prarastas formas ir tęsti savo ankstesnį gyvenimą? Pažangus, II klasės medicininis prietaisas naudojantis NMES (nervų ir raumenų elektrinę stimuliaciją) skirtas ne tik sustiprinti Jūsų raumenis prieš nėštumą ir po gimdymo, tačiau tai ir modernus TENS aparatas sąrėmių skausmui palengvinti. Anglijoje, tai numeris 1 gimdyvės krepšelio produktas visų, kurios nori gimdyti natūraliai.

Kegel8 bus Jūsų ištikimas draugas

Kegel8 Mother Nurture prietaisas yra trijų paskirčių prietaisai viename, todėl Jums nereikės pirkti kelių brangių aparatų – viskas bus atliekamas su juo vienu. Todėl Jūs galėsite rūpintis mažyliu vietoj to, kad rūpintumėtės šlapimo nelaikymu ar suglebimu.

Nėštumo planavimas – Jūs pakoregavote mitybą, gyvenimo būdą, o ar pagalvojote apie dubens dugno raumenis? Būtent jie atliks sunkiausią darbą viso nėštumo metu. Mes pasirūpinome, kad naudodamos mūsų sukurtą prietaisą nėštumą pasitiktumėte su stipriais dubens dugno raumenimis. 3 mėnesių mankšta prieš pastojant turės efektą visiems metams, be to sveika moteris – tai vaisinga moteris.

Sąrėmių skausmo malšinimas su TENS – Sąrėmiai bene didžiausias skausmas, kurį tenka iškęsti moterims, tačiau nuskausminamieji vaistai nėra vienintelė išeitis, juolab kad jie patenka ir į naujagimio organizmą. TENS (transkutaninė elektrinė nervų stimuliacija) yra mediciniškai patvirtinta skausmo blokavimo priemonė, kuriai veikiant paskatinama endorfino gamyba. Kontroliuojamas su specialiu mygtuku – visada šalia Jūsų.

Formos atgavimas „ten apačioje“! Tai nelabai diskutuojama moterų kompanijose, bet akivaizdu, kad visos moterys svarsto ar atgaus savo intymią formą po gimdymo? Ar vėl kada bus galima pasiekti tą stangrumą? Ir mes visos norime stangrumo ir kuo mažesnio suglebimo. Kegel8 padės atgauti savo ankstesnes formas.

 

Ką Jums reiškia stiprus dubens dugno raumenynas?

 

Sumažina nepatogių šlapimo ar išmatų pratekėjimo riziką per nėštumą ir po gimdymo
Sustiprina intymius pojūčius jums abiems
Padeda sąrėmių metu, kad būtų lengviau ir Jums ir Jūsų kūdikiui
Skatina lengvesnį fizinį atsigavimą po gimdymo

Nėštumas kaip Tcunamis Jūsų dubens dugno raumenynui. Pilna patarimų apie gyvenimo būdo ar mitybos pakeitimą planuojant naują šeimos narį, tačiau ypatingai mažai dėmesio skiriama labai svarbiam aspektui - dubens dugno raumenų stiprinimui. Įrodyta, kad tikslūs dubens dugno pratimai sumažina šlapimo ir išmatų nelaikymo tikimybę paskutiniais nėštumo mėnesiais ir po gimdymo bei skatina greitesnį dubens dugno raumenų atsistatymą.

Ar žinojote?

Didelė dalis moterų nežino, kuriuos raumenis sutraukti ir taip sukelia spaudimą ne toms raumenų grupėms.

Net 2 iš 3 pagimdžiusių moterų ieško informacijos apie dubens dugno stiprinimo pratimus.

Geros naujienos tos, kad Jūs pačios galite saugiai ir efektyviai mankštinti savo dubens dugno raumenis.


Kaip veikia Kegel8 TENS prietaisas?

Jis veikia dvejopai: visų pirma tai dubens dugno raumenis stiprinantis treniruoklis, antra - tai nėštumo sąrėmių skausmus blokuojantis TENS  aparatas. Taigi tai 2 aparatai viename!

Tai dubens dugno raumenų treniruoklis!

Elektiniai vaginaliniu zondu keliaujantys impulsai sutraukinėja Jūsų raumenis taip, kaip jie sutraukinėjami treniruočių metu, tačiau tai daroma efektyviau nei be elektroninių treniruoklių, nes elektriniai impulsai pasiekia gilesnius raumenų sluoksnius, o be to, yra specialios jau paruoštos programos norinčioms tvirtesnių dubens dugno raumenų. Kaip ir kiekviena raumenų grupė teisingai treniruojama - stiprėja.

Prietaisas veikia ypatingai tyliai, intensyvumą galima reguliuoti pagal Jūsų poreikius, o kliniškai patvirtintos programos padės pasiekti geriausių rezultatų.

Eektroninė stimuliacija mankština net 90% reikalingo raumenyno.

 

Tai sąrėmių skausmo malšinimo TENS aparatas

Sąrėmių skausmai gali išvarginti jau prieš pradedant gimdyto vaikelį, dėl to daugelis moterų renkasi vaistus, nes nemato jokios kitos alternatyvos. Vartojant vaistus, poveikis jaučiamas ne tik Jums, bet ir vaikeliui, kadangi Jūs - vienas organizmas.

TENS tai efektyvus būdas palengvinti sąrėmių skausmus ir tausoti energiją pačiai svarbiausiai gimdymo stadijai. TENS tampa vis populiaresniu pasirinkimu tarp natūraliai norinčių gimdyti moterų.

Jis veikia blokuodamas skausmo signalus ir skatina Jūsų organizme endorfino gamybą, kuris yra natūralus nuskausmintojas.

TENS aparatas suteikia atlapaiduojančio masažo impulsus tarp sąrėmių, o per sąrėmius spausdama "BOOST" mygtuką tu pati reguliuosi elektrinių impulsų stiprumą, taip gaudama papildomų natūralių nuskausminamųjų.

7/10 TENS aparatą naudojusių mamų, teigia, kad jis padėjo sumažinti sarėmių skausmus.

Kada negalima naudoti elektroninių treniruoklių (nebent gydytojas liepia priešingai):
> Nėštumo metu;
> Turint širdies stabilizatorių;
>Kenčiant nuo bet kokios formos vėžio.


Klientų atsiliepimai (6)

Vertinimas:

Naudojau labai patiko.

Superinis 2021-11-15

Vertinimas:

Pirmą kartą gimdžiau su nuskausminamaisiais į veną, antrą kartą su šiuo aparatu. Sakyčiau, kad aparatas skausmą malšino ilgiau ir geriau, be to smagu kad toks skausmo malšinimas visiškai nekenkė vaikeliui. aciu

Laura 2018-06-07

Vertinimas:

Naudojau aparatą, kai saremiai jau piese vers 90, manau tik del to nepraradau sveiko proto is skausmo

Inga 2016-02-11

Vertinimas:

Skausma numuse iki 5 balu. Esu patenkinta. Irgi lauksiu, kol sugis, kad galeciau viska stangrint

aliona 2015-01-16

Vertinimas:

po gimdymo jau praejo 5 dieneles ir tai mano atrasis naturalus gimdymas, tad galiu ivertinti, koks skirumas gimdant su situo aparatu ir be - neitiketinas! nepasakyciau, kad jis visiskai eliminavo skausma - to turbut nebuna, bet tikriausiai tai geriausia is mano zinomu priemoniu padedanciu sumazinti skausma naturaliu budu, nekenkiant vaikeliui. Beje, turiu nuostabu 5 dienu sūniuką ir esu ziauriai laiminga. Tiesiog norejau pasidalinti gera patirtimi su visomis planuojancioms kazko ieskoti sau. Dabar dar laukiu, kol sugis viskas, kad galeciau mankstas pradeti raumenuku, Geriausias pirkinys!

reda 2014-10-31

Vertinimas:

susigundziau, kadangi nusiteikus gimdyt natural tai jei neuzblokuos man skausmo iki galo, tai bent jau paskui raumenukus susitvarkysiu

akvilė 2014-10-06

Palikite atsiliepimą