Kegel8.lt
+370 626 80500
9.00 - 16.00

Kokioms moterims gali būti reikalingi Kegel8 treniruokliai?

Visoms! Kiekvienai moteriai Kegel8 treniruokliai bus naudingi. Nemankštinami dubens raumenys anksčiau ar vėliau susilpnės, todėl rekomenduojama užkirsti tam kelią. Neskiraint tam dėmesio Jūsų laukia problemos su šlapimo nelaikymu.

Kaip Kegel8 veikia?

Didžioji dalis Kegel8 asortimento yra elektroniniai treniruokliai, itin efektyviai treniruojantys dubens raumenis. Jų skleidžiami elektriniai impulsai verčia raumenis susitraukti, ir pakanka treniruotis vos kelias minutes per dieną. Jums praktiškai nieko nereikia daryti – tiesiog įsikiškite kaištį, pasirinkite norimą programą, ir leiskite treniruokliui dirbti už Jus. Kegel8 elektroniniai treniruokliai mankština 90 procentų dubens raumenų, tuo tarpu atliekant pratimus savarankiškai, mankštinama tik 40 procentų raumenų. Be to, negalite būti tikros, kad pratimus atliekate teisingai.

Ar treniruotis reikia visą gyvenimą?

Geriausiu atveju – taip. Įtraukite tai į savo dienotvarkę, skirkite 5 minutes per dieną. Tegu tai tampa Jūsų gyvenimo būdu.

Ar tai suteikia seksualinių potyrių?

Ne, tačiau stipresni dubens raumenys užtikrina, kad lovoje su partneriu patirsite daugiau malonumo.

Ar galima naudoti Kegel8 treniruoklį per menstruacijas?

Taip, galima. Tai netgi gali sumažinti skausmus menstruacijų metu.

Ar galima Kegel8  treniruoklius  naudoti nėštumo metu?

Nors nėra įrodyta jokio neigiamo poveikio nėščiosioms, tačiau mes siūlome dubens raumenis treniruoti prieš planuojant vaikelį. Mūsų patarimas susilaikyti nuo dubens raumenų treniruočių nėštumo metu, o atnaujinti jas po vaikelio gimdymo.

Kada po gimdymo galima pradėti vėl treniruotis?

Reikėtų pasikonsultuoti su gydytoju, tačiau dažniausiai moterys vėl ima daryti pratimus jau praėjus 6 savaitėms po gimdymo.

Ką aš patirsiu naudodama Kegel8 treniruoklį?

Dauguma moterų teigia, kad naudodamos Kegel8 treniruoklį atsipalaiduoja.

Kaip giliai turi būti įterpiamas kaištis?

Reikėtų įkišti bent 5,5 cm. Įsitikinkite, kad kaištis neišslinks. Kad tai užtikrintumėte, galite dėvėti kelnaites.

Ar reikia naudoti lubrikantą?

Taip, patartina naudoti Ke Gel lubrikantą, kad būtų lengviau įterpti kaištį.

Kaip valyti kaištį?

Tiesiog išskalaukite po drungnu tekančiu vandeniu. Kaiščių negalima virinti. Taip pat naudokite antibakterinį valiklį Kegel Klean.

Kokio intensyvumo programą naudoti?

Visada rinkitės tą programą, kurią naudojant jaučiatės patogiai. Turėtumėte jausti stiprų raumenų susitraukimą, tačiau jokiu būdų ne skausmą.

Jei man buvo daryta dubens operacija, kada galėčiau pradėti naudoti Kegel8 treniruoklį?

Patartina pasitarti su gydytoju, tačiau po operacijos visada reikia stiprinti raumenis.

Kokioje pozoje geriausia naudoti Kegel8 treniruoklį, jeigu turiu dubens organų slinkimą (prolapsą)?

Geriausia mankštintis atsigulus ir pakėlus dubenį. Turinčioms dubens organų slinkimą (prolapsą), nepatartina mankštintis stovint.

Kaip dažnai reikėtų naudoti Kegel8 treniruoklį?

Pradedančioms patartina naudoti Kegel8 treniruoklį kartą per dieną, 4 savaites, kol sustiprės dubens raumenys. Jei norite dar greitesnių rezultatų, patartina naudoti 2 programas: po 5 minutes vieną pasirinktą ryte, o kitą – vakare.

Ar galėčiau naudoti Kegel8 treniruoklį dažniau?

Tikriausiai norite kuo greitesnių rezultatų. Silpni dubens raumenys yra praradę elastingumą, ir to neatstatysite per naktį. Svarbu įsitikinti, kad Jūsų raumenys pailsi tarp treniruočių. Jei nepailsinate raumenų pakankamai, tai neduoda jokių rezultatų. Idealu atlikti 30 treniruočių per 30 dienų.

Ar galima Kegel8 treniruoklį įsidėti į rankinį bagažą skrendant lėktuvu?

Taip, tačiau rekomenduojama skrydžio metu išimti baterijas.

Kartais gali būti beviltiška sustiprinti dubens raumenis. Ar galiu naudoti Kegel8 treniruoklį, jei mano gimda užsilenkusi ir tikėtis rezultatų?

Kai kurių moterų gimda palinkusi, ir tai lemia nugaros skausmus, skausmą mylintis ar menstruacijų metu. Jums labiausiai tiks Kegel8 Ultra treniruoklis, nes jis turi funkciją malšinti skausmą. Kegel8 Ultra gerina kraujo apytaką, todėl kai kurie skausmai gali sumažėti arba tiesiog išnykti.

Dar nepraėjo 12 savaičių po to, kai pradėjau naudoti Kegel8 treniruoklį, tačiau panašu, kad simptomai tik blogėja. Ar tai normalu?

Šie pojūčiai visiškai normalūs, ypatingai toms moterims, kurių pasislinkę dubens organai. Dubens raumenys tikrai stiprėja, ir nereikėtų dėl to nerimauti. Atminkite, kad dubens raumenys susilpnėjo tikrai ne per vieną naktį, todėl naivu tikėtis, kad per tiek laiko pavyks raumenis sustiprinti.

Kodėl jaučiu impulsus tik vienoje pusėje? Ar gali būti, kad mano zondas neveikia?

Kartais atrodo, kad zondo impulsai jaučiami tik vienoje pusėje, tačiau tai nereiškia, kad zondas neveikia. Jei zondas neveiktų, impuslai nebūtų jaučiami visai (ir nekiltų daugiau 12 mA). Pojūtis vienoje pusėje tik atrodo skirtingas negu kitoje. Zondo impulsas prasideda vienoje pusėje ir baigiasi kitoje, apkeliaudamas ratą apie Jūsų raumenis. Smegenys užfiksuoja impulsą pirmiau toje pusėje, kurioje jis prasideda anksčiau, todėl susidaro įvaizdis, kad tik ta pusė treniruojama, nors iš tiesų treinruojamos abi pusės vienodu stiprumu. Norėdami ištestuoti, kad impusas tikrai veikia abejose zondo pusėse, priglauskite nykščius ir nustatykite 5-6 mA stiprumą. Tada jausis, kad impulsas veikia abejose pusėse vienodai.