Atsiliepimai
 • Atradimas. 2 metus neprisiverčiau daryti pratimų ir kentėjau nuo pratekėjimų, pirkau įklotus. Tada nusprendžiau investuoti į treniruoklį - geriausiai panaudoti pinigai, šlapimas jau nebeprateka
  Agnė
 • Atradimas - vaginaliniai konusai, kai juos parodziau gydytojui, jis klause is kur pirkau, kad galetu rekomenduoti kitoms savo pacientems
  Virga
Apmokėjimas

Atsiskaityti parduotuvėje Suaugusiems už prekes galite Jums patogiausiais būdais: grynais pinigais atsiskaitant per kurjerį arba atėjus prekių atsiimti į mūsų biurą, naudojantis greitos elektroninės bankininkystės sistema arba tiesiog atliekant įprastą bankinį pavedimą.

Atsiskaitymas elektronine bankininkyste
 • Užsakymo žingsnyje „Mokėjimo būdo pasirinkimas“ pasirinkite savo banką.
 • Naudojantis saugia ir patikima sistema būsite nukreipti į elektroninės bankininkystės sistemą su duomenimis apie sumą, kurią reikia apmokėti.
 • Elektroninės bankininkystės puslapyje prisijunkite įprastu būdu ir sistema jau bus Jums suformavusi mokėjimą už išsirinktas prekes. Beliks tik patvirtinti mokėjimą.
 • Patvirtinus mokėjimą, elektroninės bankininkystės puslapis užsidarys, o Jūs vėl sugrįšite į Suaugusiems parduotuvę. Prisijungimo prie elektroninės bankininkystės duomenys naudojami tik prisijungimui prie banko puslapio, o grįžtant į internetinę parduotuvę jie ištrinami ir nesaugomi.
Atsiskaitymas grynais pinigais
 • Užsakymo žingsnyje „Mokėjimo būdo pasirinkimas“ pasirinkite "Gryni pinigai"
 • Už prekes atsiskaitysite tuomet, kai ateisite prekių į mūsų biurą arba jas pristatys kurjeris.
Banko pavedimas

Darant užsakymą, apmokėjimo būdą pasirinkite "Banko pavedimas", kurį atliksite nuėję į artimiausią banko skyrių pagal nurodytus rekvizitus:


Gavėjas: UAB „INTERPREKYBA“
Gavėjo kodas: 125894790
Bankas: AB bankas "Swedbank"
Banko kodas: 73000
Sąskaita: LT427300010073479322
Suma apmokėjimui: {Jūsų mokėjimo suma} LT
Mokėjimo paskirtis: {čia nurodomas užsakymo id}

DĖMESIO! Neatlikite banko pavedimų savo nuožiūra, nepranešę telefonu arba el. paštu - kieno vardu, kada ir už kokį užsakymą norite apmokėti. Pvz.: jei pasirinkote apmokėti el. bankininkyste, bet Jums nepavyko taip apmokėti, susisiekite su mumis ir praneškite apie tai, tik tuomet bus galima daryti banko pavedimą.

Pastaba: Pervedant pinigus iš kito banko po 15 val. pinigai bus gauti tik kitą darbo dieną.

Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!